Padra, Vadodara, Gujarat
GST No. 24APBPH1265A1ZP
Call 07942704830 80% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 15 Piece
Product Brochure
| Material | Compact Laminate |
| Mounting Type | Wall Hung |
| Thickness | 12 mm |
| Height | 900 mm |
| Width | 450 mm |
| Color Finish | Grey |
| Edge Type | Chamfered |
| Top Shape | Curve |
| Usage Area | Hotel, Office, Hospital, Mall, School |
| Country of Origin | Made in India |
12mm Thk Biolo Board Partitions for good looking and feeling, with health care, modern urinal Dividers
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5 Piece
Product Brochure
| Thickness | 12mm |
| Material | HPL Compact Board |
| Size (ft) | 6.5x3 |
| Built Type | Modular |
| Core Material | High-Density Fiberboard |
| Surface Finish | Suede / Matt |
| Design Style | Cut & Paste |
| Coating | Fiber |
| Features | Anti-Warping, Borer Resistant, Water Resistant, Termite Resistant, Ready to Install |
| Brand | Action TESA |
| Country of Origin | Made in India |
| Usage/Application | Industry |
| Usage / Application | Office |
PD Door For Changing Room Make With 13mm Thk Boilo Board. Hhikk.
Hhjkkkkngghi. Ggijjbcdfghkjj
Ghhkkkkkk
View Complete details